logo

CIEŚLE 06.09.2015

 

 

WYNIKI JESIENNEJ WYSTAWY KLUBOWEJ

CIEŚLE 06.09.2015

 

 

IMIĘ

HODOWCA

WŁAŚCICIEL

LOKATA

 

SUKI 6-9 MIESIĘCY

Giga vom Fichtenschlag

Marco Ossmann

Michał Nowak

I

Honda Montera

Damian Kłoziński

Damian Kłoziński

II

Jetta Kabi

Sławomir Stelmach

Michał Nowak

III

                                                              

                                                               PSY 6-9 MIESIĘCY

Holly z Trzebnickich Stawów

Łukasz Janiak

Łukasz Janiak

I

Joker Kabi

Sławomir Stelmach

Małgorzata Walentynowicz

II

Songo Kargold

 

Danuta Radykowska

III

 

SUKI 9-12 MIESIĘCY

Fema z Trzebnickich Stawów

Łukasz Janiak

Łukasz Janiak

I

                                                            

PSY 9-12 MIESIĘCY

Guru Montera

Damian Kłoziński

Damian Kłoziński

I

 

SUKI 12-18 MIESIĘCY

Espa Montera

Damian Kłoziński

Witold Łagódka

I

Asti Gawra

Danuta Radykowska

Kamila Kiwerc

II

Ursa De-Bes

Ryszard Kłapkowski

Kamila Goldwasser-Gieża

III

Cynia z Trzebnickich Stawów

Łukasz Janiak

Łukasz Janiak

IV

                                                    

                                                     PSY 12-18 MIESIĘCY

Ergo Wadera-Kristo

      Adrian Michalak

Mariusz Kuźma

I

Boston Komin Warta

Henryk Włodara

Henryk Włodara

II

Hopi Komin Warta

Henryk Włodara

Wacław Pająkowski

III

Edo z Trzebnickich Stawów

Łukasz Janiak

Łukasz Janiak

IV

 

SUKI KLASA OTWARTA

Geri z Dębowej Doliny

Barbara Szumagaj

Mariusz Kuźma

I

Oska Komin Warta

Henryk Włodara

Piotr Czerniak

II

Lajsza Gawra

Danuta Radykowska

Danuta Radykowska

III

Alfa Wilcza Dolina

Jolanta Kowalczyk

Małgorzata Walentynowicz

IV

 

PSY KLASA OTWARTA

Feron z Kasztanowej Alei

Eugeniusz Zamier

Damian Kłoziński

I

Alex Rawal

Małgorzata Walentynowicz

Narcyz Chmielewski

II

Fren Okno na Świat

Małgorzata Podleśna

Kamila Goldwasser-Gieża

III

 

 

SUKA WYSTAWY:  Espa Montera

PIES WYSTAWY: Ergo Wadera-Krisro

 

 

ZWYCIĘZCA WYSTAWY: Ergo Wadera-Kristo

Cieścle 28.09.2014

 

Wyniki Klubowej Wystawy Owczarków Niemieckich Długowłosych

Cieśle 28.09.2014

Klasa: Suki 3 - 6 miesięcy

Nazwa i przydomek

Hodowca/Właściciel

Miejsce

MELLODY z Zielonych Ogrodów

Małgorzata Walentynowicz

I

DIANA Montera

Michał Jędrzejewski

II

HELLA Boss &  Bursztyn

Mariusz Gosławski

III

Klasa: Psy 3 - 6 miesięcy

ERGO Wadera Kristo

Mariusz Kuźma

I

KAIIE

Maciej Radykowski

II

BANGO z Trzebnickich Wzgórz

Adam Mirek

III

COCKER Adorator

Małgorzata Mularz

IV

Klasa: Suki 6 - 9 miesięcy

ABI Halicz

Andrzej Bogucki

I

BONI Montera

Mariusz Kuźma

II

HERA Okno na Świat

Maria Dybioch

III

BETTY z Trzebnickich Sadów

Łukasz Janiak

IV

ALIS z Trzebnickich Wzgórz

Adam Mirek

V

Klasa: Suki 9 - 12 miesięcy

CAMA Spartakus

Michał Nowak

I

MARFA

Mirosław Wieczorek

II

Klasa: Psy  9 - 12 miesięcy

UMEU vom Hauswalder Bach

Paulina Fitał

I

Klasa: Suki 12 - 18 miesięcy

GERI Z Dębowej Doliny

 

I

BESSY Rawal

Małgorzata Walentynowicz

II

Klasa Otwarta -  Suki

ELLANA z Zielonych Ogrodów

Mariusz Gosławski

I

JESSY Z Kasztanowej Alei

Damian Kloziński

II

PROKSA z Piecz Odrzańskich

Andrzej Bogucki

III

AKIRA Wilcza Ferajna

Krzysztof Nowacki

IV

Klasa Użytkowa -  Suki

SONIA Gawra

Maciej Radykowski

I

PRINSI Gawra

Maciej Radykowski

II

Klasa Użytkowa - Psy

IKAR z Zielonych Ogrodów

Michał Nowak

I

Klasa Zwycięzców - Suki

JOXA Gawra -zwyciężczyni wystawy

Maciej Radykowski

Klasa Zwycięzców - Psy

IKAR z Zielonych Ogrodów

Michał Nowak

 

Zapraszamy do galerii zdjęć  

 

Cieśle 19.09.2010

 


Our website is protected by DMC Firewall!